Kırşehir web Tasarım

Web teknolojileri yaklaşık 25 yıldır son sürat gelişmeye devam etmektedir. Son 10 yılda e-ticaret pazarı bir hayli büyümüş ve mağazalar yerlerini sanal mağazalara bırakmıştır. Yaptığımız analizler neticesinde bir çözüm sunalım sizlere;

Bir mağazanız, Şirketiniz, Dükkanınız yada markanız mı var? yaptığınız satışları katlamak istemez misiniz? Bugün milyarlarca insan 24 saat İnternet’e bağlı sörf yapmaktadır. Sosyal medyada geçirilen süre İnternet kullanılan sürenin 3/4 ünü oluşturmaktadır. Reklamınızı sosyal medyada yaparak daha çok isminizi duyurabilir ve müşteri portföyü oluşturabilirsiniz.  Ayrıca Konum seçimleri yaparak reklamının sadece Kırşehir içerisinde görüntülenmesini seçebilirsiniz. Bu size potansiyel bir kitle oluşturur. Video reklam seçenekleri sayesinde kullanıcılara ve müşterilere daha kurumsal bir görünüm sağlayabilirsiniz. Referans olarak belirtmiş olduğumuz firmalar onlar için yapmış olduğumuz çalışmalar neticesinde satışlarını katladılar ve daha fazla müşteriye seslerini duyurdular. Sizde İnternet dünyasında yerinizi alın ve daha çok kitleye hitap edin.

Nedir Bu reklam Seçenekleri?

Adwords Reklamı

Adwords Google bünyesinde hizmet veren bir reklam kuruluşudur. Adwords çalışma mantığı; Reklamınızı oluşturursunuz ve kullanıcı bir arama sorgusu yaptığında sizin sitenizi tepe de görür ve tıklar. kırşehir web tasarım Böylece daha çok kitleye hitap edebilir ve müşteri çekebilirsiniz. Geri dönüşüm analizleri sayesinde gelir gider paydasını hesaplayabilir reklam bütçenizi ona göre düzenleyebilirsiniz.

Facebook Reklamı

Görülen o ki İnternet kullanıcılarının bir çoğu günün çoğunu Facebookta geçirmektedir. Facebook mobil uyum seçeneği ile reklamını direkt müşteri odaklı olarak yayınlamaktadır. Facebook reklamı vererek birçok insana ulaşabilirsiniz. Yaş, Demografi ve konum seçenekleri gibi ileri düzey reklam seçenekleri sayesinde tam isabet kitle seçebilirsiniz. Facebook reklam konusunda Uzman ekibimiz sizler için 7/24 hizmet vermektedir.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s